Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Foarte low-end prezentarea!

Ce am concluzionat e ca Lumia 925 este un update de carcasa pentru Nokia Lumia 920, mai precis au reactionat la criticile legat de greutatea si dimensiunile lui 920.

Pe parte de software s-a lucrat in special in ceea ce priveste camera. Un lucru de laudat, de vreme ce aplicatiile Nokia sunt printre cele mai bune pe Windows Phone.

Update Amber (anuntat si prezentat azi), va sosi pe toata gama Lumia, in vara.

Lumia 925 va sosi in Romania intr-un al doilea val, probabil prin Vodafone.

Eu zic ca designul trebuie schimbat, ca si in cazul celor de la Samsung.

Vad ca in ultimul timp  producatorii  nu pun prea mare pret pe felul in care arata telefoanele.

Păcat că s-au zgârcit la stocarea internă altfel ar fi fost un telefon complet. M-aș fi mulțumit cu acei 16 GB+micro-sd. Totuși prețul nu este așa rău.

Nu arata rau poza facuta cu Nokia, dar e clar supraexpusa. Nici nu-ti dai seama ca e facuta in low-light, daca n-ai vedea comparatiile. Au confundat cina cu micul dejun astia de la Nokia. :D

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Nu contest ca-i mai buna decat restul telefoanelor, dar totusi... Daca ajunge sa scoata o persoana de culoare ca fiind caucazian, deja suntem departe de realitate. Am extrapolat putin, dar cred ca intelegi ce-am vrut sa spun.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

La n97 si eu am lentila zgâriată de capăcelul ce ar fi trebuit să protejeze.

Sent from my GT-I9001

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By Liviu Roşca
      L-am folosit 2-3 luni apoi de atunci stă pe birou și mă încurc de el. Arată 9 din 10, scăpat o dată jos fără husă și are o urmă mică într-un colț dar este pe capacul bateriei, capacul acoperind colțurile.

Telefonul vine cu următoarele accesorii: Husă Rock (49 de lei quickmobile), folie pe display, încărcător, handsfree și cutie.

Telefonul rulează Android, este necodat și root-at de mine + gapps instalate.

Valoarea estimată de mine este undeva la 200-250 de lei.

Schimb cu telefon cu windows (de preferat) ca Nokia 520 dar sunt deschis la oferte cu condiția să arate decent.

Contact aici, PM sau pe facebook (https://www.facebook.com/roscaliviuionut)

Trimit și cu poșta

• By Sp1tfire
      -procesor quad-core 2.3 GHz pe 64-bit
      -Android 5.0 Lollipop
      -pret 249$

Informatia e luata de pe contul de Facebook mobilissimo, niciun link catre ceva articol inca.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Nokia Lumia 930

Mobilissimo.ro prezintă Nokia Lumia 930, flagship Windows Phone 8.1 primit în teste de la Marketonline.ro. Acest device vine cu o cameră Pureview de 20 de megapixeli, ecran AMOLED de 5 inch cu rezoluție Full HD și tehnologie ClearBlack și 2 GB RAM, plus 32 GB spațiu de stocare. Terminalul dispune de tehnologie Dolby audio, baterie de 2420 mAh și o cameră frontală de 1.2 MP, iar creierul său e un procesor Snapdragon 800.

Nokia Lumia 930 Prețuri Actualizate:
      MarketOnline.ro eMAG.ro Koyos.ro PCFun.ro Vodafone.ro ClickShop.ro Okazii.ro  
      Nokia Lumia 930 Unboxing

Nokia Lumia 930 Review

Nokia Lumia 930 Galerie Foto

Nokia Lumia 930 Benchmarks

• By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Nu vreau sa va influentez parerea, dar astept sa mi-o impartasiti pe a voastra!

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

Important Information

Terms of Use