Clicky

Jump to content

Catalin Popescu

n_iulian

Recommended Posts

Vreau sa fac si eu o reclamatie acestui Catalin Popescu care ma jigneste mereu la sectiunea "stiri telefoane".

Vad ca nici un admin nu ii zice nimic sau nu ii sterge comentariile, el are voie sa insulte oamenii dar eu daca zic ceva primesc ban, inteleg deci ca e prieten cu cei de la condurerea forumului si d-asta i se permite atatea.

Va rog frumos pe cei de la conducere sa luati masuri.

Catalin Popescu AA•peste o zi

Esti mare terminat :)) Hateri peste tot, du-te si comenteaza la samsung

mai mult

http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/apple/apple-ar-putea-cauta-un-inlocuitor-pentru-ceo-ul-tim-cook-in-secret_16936.html

Păi ignoră-l și tu, nu-i da satisfacție. Și eu am fost agasat de unul Don Speedy. Dar l-am mirosit că are creier de gândac târâtor, și îl ignor...

LOL

Topic inchis, rog un admin sa-l stearga, data viitoare "Traiasca Apple" asta e :)) ce sa facem, nu te poti pune cu ei :D

Hmm, nu am optiunea close topic....

Edited by n_iulian

Păi de ce să-l închizi? Că poate mai are cineva nevoie să mai întrebe ceva în acel topic.

Oricum, astfel de lucruri trebuiesc stabilite de către moderatori sau admini și nu de fiecare user în parte.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

n_iulian, vad ca esti membru pe forum de peste 4 luni. Banui ca ai avut destul timp sa-ti faci o idee cam cata minte au moderatorii si administratorii de aici, sau macar o parere despre Erwin. Acum, uita-te si tu la poza de profil a respectivului si spune cu mana pe inima, chiar crezi ca unul dintre noi ar putea fi PRIETEN cu respectivul ?  :))

:)) a dat spaga sa aiba imunitate, blat ca la fotbal :D

Da, sunt cei mai draguti moderatorii si administratorii de aici, pe alta forumuri am primit avertisment pentru comentariu in legatura cu o firma pe care o comercializeaza ei.

Cu mare parere de rau, dar nu functioneaza asa. Catalin Popescu nu este inscris pe forum ca sa il pedepsim :( . Iar Disqus este o entitate care nu tine de noi, nu putem sa ii stergem comentariile, pentru ca ar fi necinstit, e drept ca daca depaseste masura, Erwin il trece la SPAM, dar nu vad asta o solutie.

E greu si dificil cand ai cate un articol si ai persoane care comenteaza negativ, la adresa autorilor sau la adresa celorlalti comentatori. Si eu primesc diverse comentarii negative, din partea multora, amenintari, sunt facut troaca de porci.

M-am obisnuit si de obicei nu dau curs prea mult celor care sunt necivilizati.

Astia se numesc cumva, parca, au in istorie diverse denumiri :))

Nu ca as fi mai breaz pe site si eu, cand ma apuca o carcoteala ....... :)) Dar ma incadrez in limita bunului simt.

Eventual, cand mai posteaza, putem mai multi sa ii spunem politicos sa plece, sa comenteze pe Cancan sau Libertatea :). Sau pe Yoda, acolo e cocina, scuzati :wub: