Clicky

Jump to content

Browser-ul cel mai bun? (telefoane)

Browser - Orice platforma  

99 members have voted

1. 1. Care este cel mai bun browser pentru mobil?

• Browser Default Android
      22
    • Browser Default Windows Phone/Mobile
      4
    • Browser Default Apple
      12
    • Opera
      16
    • Google Chrome
      38
    • Mozila Firefox
      2
    • Dolphin
      6
    • SkyFire
      0
    • Dolphin
      3
    • Surf Cube
      0
    • Opera Mini
      4
    • Miren Browser
      0
    • QQ Browser
      0

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sa inteleg ca voi cautati asa, prin pagini, vizual si din click-uri ? O cautare avansata cu "browser" in titlu dura cam 30 de scunde. Hai, un minut.

La Opera sunt reale. Nu am verificat pe Android, dar tot ce am avut inainte (Symbian, MeeGo) si acum WP sunt. Nu vad de ce chiar la Android sa fenteze. Traficul trece prin proxy-urile lor si datele su

Fara doar si poate, in opinia mea, Opera conduce de departe orice clasament de acest gen, chiar daca multi nu stiu ce zace intr-un Opera corect setat. Daca liderul clasamentului o sa iasa acel browse

Posted Images

• 6 months later...
  • 3 months later...

La Opera sunt reale. Nu am verificat pe Android, dar tot ce am avut inainte (Symbian, MeeGo) si acum WP sunt. Nu vad de ce chiar la Android sa fenteze. Traficul trece prin proxy-urile lor si datele sunt comprimate. Doar https-urile nu le ruteaza pe la ei. La fel functioneaza si browserul de la Nokia pe S40. Proxy propriu si compresie.

De altfel Opera este norma in domeniu. Dupa ei s-au luat de fapt si restul cu reducerile de trafic pe mobil (Chrome, FF, IE si care-or mai fi)

Foarte tare . Foloseam si inainte opera doar ca atunci activam opțiunea Opera Turbo site-urile se vedeau destul de urat pentru a reduce cat mai mult consum de date dar acum după ultimul update pe orice site ai intra nu se mai modifica nimic si ramane designul original nemodificat. Folosesc opera de cam 2 sapt si sunt foarte mulțumit si din cate am vazut folosește si mai puține resurse ca chrome.

Sent from my LG-D855

Edited by fLu
  • 5 weeks later...