Clicky

Jump to content
Innoxius

Ce pasiuni (altele decat gadgeturi mobile) avem ?

Recommended Posts

Tyler, tie o sa-ti mai raspund cand o sa inveti sa scrii in limba romana.

Pana atunci, nu avem ce sa discutam, avand in vedere cum scrii, nu e de mirare ca tu consideri ca wreslingul e real si nu e trucat.

Feri, sunt convins ca o face buna si daca o sa ajung in zona, o sa te vizitez mai mult decat sigur si vedem daca e asa cum spui tu. Sunt convins ca asa este :P

Eu ma refer la shaormariile de la colt de strada, care fac gunoi frumos invelit.

Dar asa cum am spus, fiecare considera si crede despre orice lucru, ce-i trece prin cap.

Eu nu pot fi de acord ca idioteniile alea de dansuri sunt reale. Sunt convins ca sunt trucate si intrebarea era una simpla si anume, daca cei carora le plac aceste dansuri, stiu ca sunt trucate.

Spit a pierdut o gramada de timp sa caute argumente serioase pentru a arata ce sunt de fapt, aceste dansuri. Si a postat exact ce spune organizatia aia a lor sau ce-o fi ea. Daca nici citatele lui Spit nu conving, atunci nu are rost niciun fel de discutie.

Asa incat, Feri, nu e o problema ca cineva asculta manele. Eu chiar am prieteni care asculta manele la greu, dar asta nu inseamna ca trebuie sa-mi placa si mie. Pur si simplu, le detest si detest toate acele lucruri lipsite de bun gust. Si este judecata mea, iar daca este stramba, asta este. Eu doar am expus ce cred, ca se intelege sau nu, nu e problema mea.

{...}

Eu nu pot fi de acord ca idioteniile alea de dansuri sunt reale. Sunt convins ca sunt trucate si intrebarea era una simpla si anume, daca cei carora le plac aceste dansuri, stiu ca sunt trucate.

{...}

Daca ai fi citit raspunsul meu postat cu o pagina in urma.......

Imi este lene sa caut acele meciuri cu scari,mese,scaune sau cele din cusca ca sa vezi si partea cealalta a wrestlingului.Alea sunt adevaratele meciuri de wrestling.

PS.Am obosit deja,3-4 pagini numai de wrestling.Hai sa mai vorbim si de vanatori(nu de fuste)......

Am vorbit si de vanatoare, Feri, si atunci l-am "certat" pe Spit.  :P  :P

Acum te "certam" pe tine cu dansurile alea.

Si or fi si din alea unde-si rup oasele, dar atat cat am vazut eu la tv(de ordinul secundelor, pentru ca schimb foarte repede cand vad asa ceva), mi s-au parut spectacole de balet dizgratios.

Numai ca de vanatoare nu sau scris 3 pagini.......

Pai tocmai de aia nu ai prins....daca te uiti doar 2 secunde....incerc in weekend sa-mi fac timp sa caut acele meciuri.Sau poate ma ajuta colegul de suferinta @Tyler ;)

Mi-am luat papara de la mesersmith pentru vanatoare. Fitos mesersmith asta, nimic nu-i place in afara de Note 2 :D Intr-o ora incepe evenimentul Facebook cu telefonul HTC axat pe socializare. Eu sunt curios doar cum va arata designul telefonului.

Ai scapat ieftin...cu 2-3 postari.pe mine si @Tyler ne blagosloviti de 3-4 pagini.......

Rusinica......

Note2, laptopul meu si cursiera despre care nu am cu cine sa varbesc  :P :P

Spit, ce eveniment? Se lanseaza ceva? Pune un link daca se face vreun streaming video.

Ho, ca eu n-am mai zis nimic, mai ales acum ca mi-ai facut pofta de mici, nu pot sa te mai cert. Venim la tine sa mancam mici la iarba verde, tu poti sa stai in casa sa te uiti la meciul dintre Godzilla si Barbie :D

P.S. Cica lanseaza Facebook un telefon HTC axat pe Facebook. Sper ca aici sa fie streamul live: http://www.wptv.com/generic/news/science_tech/Facebook-Android-announcement-coverage

Tyler, tie o sa-ti mai raspund cand o sa inveti sa scrii in limba romana.

Pana atunci, nu avem ce sa discutam, avand in vedere cum scrii, nu e de mirare ca tu consideri ca wreslingul e real si nu e trucat.

Sorry, nu mai meriți deranjul.

Numai ca de vanatoare nu sau scris 3 pagini.......

Pai tocmai de aia nu ai prins....daca te uiti doar 2 secunde....incerc in weekend sa-mi fac timp sa caut acele meciuri.Sau poate ma ajuta colegul de suferinta @Tyler ;)

Nu stau eu în 2 păreri despre wrestling. Mai ales din partea unora care habar n-au cu ce se mănâncă industria.

Apropo, ți-ai făcut abonament pe voyo? Nu te uiți la Wrestlemania?

Si eu maine ma duc la piata mica(tgj) si bag cati'va mititei. ;)

Sent from my iPad using Tapatalk HD

La piață centrala? Parca asa se numește piața din Tg Jiu. Mergeam des la voi în oraș.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Să-l odihnească, dacă spui tu. Îmi amintesc că de la el încoace, rockul nu mai e ce era. De atunci s-a stricat și a început declinul.

Nu știu dacă lui i se datorează asta, dar în amintirea mea așa rămas.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Mai este una "mica" de tăt...

Si imi place cafeaua, inainte o beam la orice ora, acum mai rar dar beau 2-3!

De tigari m-am lasat, de cafea nu am reusit. ;)

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Pai muzica (mai mult rock.alternative,grunge,metalcore. si poate ceva rap dar nu mizerii precum Minaj,Waye rap adevarat ca si Makaveli,Ice Cube ,Eazy E) si unele sporturi precum sala,baschet si  plimbatul cu bicicleta si ''chestii de facut pe afara''