Clicky

Jump to content

Disfunctionalitati ale forumului

Recommended Posts

• Replies 355
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mi-am gasit jucarie pentru 90 de zile. O sa vad daca pe W10 Enterprise cu Edge face tot asa  

Probabil cei care modereza nu le mai primesc. Ati hăcuit forumul sa nu va m-ai prindem toate prostiile

Ce părere aveți despre o secțiune nouă în forum numită Chinatown?

Posted Images

Test semnatura Tapatalk HD Sent from my SmartTabII using Tapatalk HD

LE I-am dat semnatura Customize, am pus un enter la inceput, dar se pare ca Tapatalk nu tine cont de nici un enter

al doilea rand

• 2 weeks later...

Sa nu va speriati cu ora care e in urma, m-am uitat in ACP si ora forumului este GMT, adica cea corecta, datorita trecerii la ora de vara, cand postam ceva, apare cu o ora in urma. Fiecare membru trebuie sa isi modifice singur "daylight saving".

Cred ca o sa vorbesc cu Erwin sa implementam niste functii noi, gen ShoutBox :)

Tre sa il sun ca nu se mai poate, nu ne-am mai vazut de ceva timp.

[.....]

Tre sa il sun ca nu se mai poate, nu ne-am mai vazut de ceva timp.

Si te plangi ca nu te-ai vazut cu Erwin? Pai daca noi astia din TM nu reusim sa ne vedem......si suntem cativa ;)

Numai daca punem la socoteala...Erwin,tu,eu Innnoxius...deja putem ocupa o masa in Mall.Pe bune ce ziceti duminca viitoare de un miting?o barfa,o cafelua sau citro...sau poa' o friptura :)

Pai atunci hai,sa fie dupa sarbatori...ca tot suntem giftuiti de oua,cozonac si miel.....+palinca si alte chestii de astea gretoase...

Poate pana atunci ne arata/face un preview Erwin la noua achizitie....HTC One :)

• 4 weeks later...

Observ ca am o problema cand intru de pe tapatalk, si anume ca nu vad video-urile care sunt postate . Din cate tin minte parca a mai fost odata problema asta.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Erwin, pana la urma de unde provine problema cu link-urile de YouTube pe Tapatalk? E vina aplicatiei sau trebuie sa mai mesteriti voi ceva prin panel? Devine stresant sa te uiti la postari si sa-ti dai seama ca a fost postat un link catre YouTube si tu de fapt nu vezi nimic. Si cum 90 % din videoclipurile postate aici sunt de pe YouTube... :(

P. S. Si problema cu semnatura legata de text vad ca e inca prezenta. Pe Tapatalk apare ok, dar daca ma uit pe desktop la postarile mele de pe telefon textul este legat de semnatura. Ceea ce pe XDA nu se intampla, deci asta e sigur problema de la "capatul" vostru.

P. S. 2. Nici sa citezi un post anterior nu merge de pe Tapatalk ;)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Guest Deio

e o problema cu pluginurile de Tapatalk pe IPB 3.4.3, am sa ma uit sa vad de update-uri.

Edit:

Damn, nu am cont pe Tapatalk, si nu pot descarca zip-ul de 3.4 cu plugnuri, aveti careva cont pe Tapatalk?