Clicky

Jump to content

Telefonul Nexus 2013 (Nexus 5)

Recommended Posts

• Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Asta e doar parerea ta. Mie personal imi place, si e mai practic. Am scapat de sticla.   Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4    

Gaby, esti tipic unui fan samsung .   La camera pe tip de zi si noapte e peste S3 din toate punctele de vedere, zilele astea daca o sa am timp o sa pun monstre foto care sa demonstreze . Melodiile s

Deci suntem doi. Putem pune de un protest Eu aduc pancarta

Posted Images

Varianta pe alb este urata, doar capacul alb si restul negru, parca-i o chinezarie ordinara. Si display-ul s-a crapat ca un geam de ceas turcesc, adica foarte usor, poate nici nu are geam de maimuta gorila. :D

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Telefonul a luat cateva trante in zona aia, nu a cazut tocmai cum voia Vergara. E si normal sa cedeze acolo, dar si mai interesant e ca in ciuda daunei, telefonul functiona perfect. Dar asa de curiozitate, s-a laudat cineva ca Gorilla Glass nu se sparge? Eu stiu ca ei se lauda cu rezistenta la zgarieturi.

Totusi e cam mare pretul de 2000 de lei de la noi, a ajuns totusi la 1950 de lei la Koyos si Sigmanet. Cum stau magazinele acestea cu garantia? Sunt seriosi? 

Mai mult ca sigur garantia este la vreun service de'al lor, asta daca telefoanele sunt aduse cu sacosa din europa/america/asia, daca sunt de la distribuitor oficial si garantia ar trebui sa fie oficiala.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Lasati discutiile interminabile despre "(ar trebui sa) se sparge / nu (ar trebui sa) se sparge Gorilla Glass" :D

Se pare ca la Google exista si injineri, nu doar marketing-guys: Google debuts ART in KitKat, aims to change Android sau inceputul sfarsitului pentru batranul Dalvik.

Intre atatea discutii despre pret, aspect, camera, specificatii, batoane de ciocolata si alte prostioare de copii, s-a pierdut cel mai important lucru pe care il aduce Nexus 5, de fapt Android KitKat: schimbarea runtime-ului

http://www.gsmarena.com/google_debuts_art_in_kitkat_aims_to_change_android-news-7143.php

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Terms of Use