Clicky

Jump to content
Szilárd Ervin Szőgyenyi

Sugestii Legat de Organizarea Forumului

Recommended Posts

Chiar nu mă poate ajuta nimeni?

Sent from my LG G3

Degeaba like....trebuie să-mi fac un cont clonă să pot posta și eu pe acel topic....

Sent from my LG G3

Eu cred ca voi vreti sa ma dati jos de pe piedestal :D

Din pacate, la treaba asta nu avem ce face. Suntem ca un sofer de VW Diesel. E de la soft-ul lor, asa l-am cumparat.

Et cetera=alte lucruri samd, ma refeream daca dai refresh sau iesi din aplicatie/site si intri din nou,adica alternative ale refreshului

Sent from my D5803 using Tapatalk

Stiu ce inseamna et cetera, merci beaucoup!

Era acel 'sau' si suna ciudat 'sau etc'. Atata tot. Nu prea se leaga sa le alaturi. :(

Am și eu o rugăminte. Aș vrea să creez un topic pentru Huawei Mediapad (M3, opțional) în aria dedicată Huawei. Văd că acolo s-au creat niște subforumuri pentru anumite modele. Nu ar fi mai bine să fie create 2 subforumuri mari, unul pentru telefoane și unul pentru tablete? Topicurile existente despre telefoane ar putea fi mutate în subforumul despre telefoane. Am cumpărat de curând o tabletă Mediapad M3 (doar cu WiFi). Asta s-ar putea aplica și pentru alte mărci.

Fac acum forumul pentru Mediapad M3. Cat despre telefoane / tablete, sa vedem ce zic si altii. Eu as zice nu, pentru ca atunci cand caut, caut Huawei Mediapad M3 (de exemplu), nu tableta Huawei MediaPad M3. Dar, sa vedem ce zic si altii.

Eu ca moderator nu pot crea sub-forumuri. Am mai fost în situația de a cere unui admin să facă asta.

Guest Deio

Moderatorii nu au drepturi de a crea forumuri. Si eu cand am postat topic cu iPad Pro, mi-am facut forum :P

Rogi un admin si iti face forumul dorit. Daca nu e Rainbow Guy aka Admin de bloc, is eu sau Erwin :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Similar Content

• By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Știu că m-am fript data trecută cu migrarea forumului spre noua versiune, însă nu prea avem de ales. Unele funcții ce foloseau upload imagini prin flash, nu mai funcționează, iar suportul pentru versiunea actuală a forumului a încetat. Nu mai funcționează nici login prin Twitter sau Facebook de exemplu, iar lucrurile vor deveni și mai grave cu timpul.

Puteți frunzări http://www.iphoneforum.ro/ să vă dați seama cum arată și cum funcționează. De asemenea site-ul oficial ne prezintă și funcțiile lui:

https://invisioncommunity.com/features

Deci?

E oficial! MOBILISSIMO.COM ne aparține! 

https://www.who.is/whois/mobilissimo.com

http://www.mobilissimo.com
      Suntem aproape de lansare și avem nevoie de feedback din partea utilizatorilor. Vă rog ca înainte să accesați noul Mobilissimo.ro, să citiți regulamentul atașat acesei secțiuni ale forumului!

Am selectat utilizatori pentru beta testing în care consider că putem avea încredere. Sper să am dreptate în alegerea făcută!

Aștept feedback-ul vostru și mulțumesc încă de pe acum pentru părerile constructive pe care le veți posta!

Datele de login le găsiți aici.
    • By Alex Toma
      Bună , mă uitam intamplator prin magazinul de aplicații când am vazut asta ,ce m-a intrigat a fost logo-ul ,deoarece mi se pare că este destul de asemanator cu â€mâ€-ul de la mobilissimo ,și așa mi-a venit în minte să intreb ceva . Cum a inceput acest site de fapt?
      Tocmai ce am terminat update-ul la forum. Acum avem versiunea IP.Board 3.3.2. Sa ma anuntati daca s-au rezolvat bug-urile si eventual sa le specificati pe cele noi aparute. Merci!
  • Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use