Clicky

Jump to content

Google Glass, un gadget perfect sau control total?

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Oare cu degetul din mijloc functioneaza ?

Dar este vre-o tara unde sunt interzise nevestele ? Ca la mine asta e cea mai mare distragere (nu distractie) in timp ce conduc. Daca exista, maine emigrez

Will it make me look like a dork? Er... yes.   Asta a fost priceless. Cat despre utilitate, un haios

Posted Images

• 2 weeks later...

Nu stiu cui i-ar place sa stea de vorba cu unul care poarta asa ceva, te poti astepta la orice de la unul mai batut in cap...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

Am detinut o pereche de acesti ochelari insa mi se par cam inutili.Sincer doar daca nu ai PC sau laptop ori tableta sa ii poti folosi+ca devin cam obositori pentru ochi(dupa 3 ore de folosire te cam ia cu cap).In al doil-ea rand mi se pare putin prea mult ca au pus acea camera acolo.Nu poti sa sti cine ti-a facut o poza pe ascuns si iti foloseste fata.Apoi te distrag prea mult de la ceea ce faci fiind tentat sa te uiti la ce se intampla cu informatiile din fata ta fara sa observi ceea ce se intampla in jurul tau.Stiu ca in unele tari au fost interzisi sa fie purtati la volan tocmai din acest motiv.Am fost destul de nemultumit de ei asa ca i-am facut cadou.

Edited by Clasic Costi
  • 2 months later...

Imi voi cumpara ochelarii de la google dupa ce vor implementa functia ''look as naked''. Abia astept sa admir goliciunea tuturor femeilor care intra in raza mea vizuala. :)):D:))

Vlade, naked o sa fie si pentru purtătorii de ouă. Vrei să-i vezi si pe ei naked?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

• 4 weeks later...

Sunt mult prea aproape de ochi din punctul meu de vedere .... Si la distanta la care e acel cub de ochi nici nu imi dau seama cum vezi clar pe el, voi aveti distanta focala asa mica la ochi?

Trimis de pe LG G2

Eu da, e o placere sa fi miop. Dar eu nu înțeleg faza cu cubul..face ceva holograma sau e ca și un monitor?

Trimis de pe al meu veceu, folosind Tapatalk 14

• 4 weeks later...