Clicky

Jump to content
Mihnea

Galaxy S4 - Discutii generale

Recommended Posts

Multumesc.Da sunt constient de asta si chiar daca ar fi diferenta de 20 de grade tot mi s-ar parea exagerat. Dupa 5 minute de gaming mie imi afisa 65+ de grade.).

oare nu erau grade farenheit?

Care este mai ok alb sau gri? Ce pareri aveti ? E frumos si cel gri, dar ma enerveaza ca sunt mult mai vizibile acele "punctulete" pe capac fata de varianta alba. Si parca varianta alba scoate in evidenta acel ecran superb. Voi ce pareri aveti?

Ai dreptate cu amprentele dar sa fim puțin realiști, il vei tine fara husa/carcasa? Eu carcasa din tpu insa uneori il mai scot sa-l curar cand se aduna mizerie pe margine, atunci il sterg cu un servetel umed si apoi rapid cu unul uscat si e ca nou. Va fi o problema daca folosesti flip cover(cele de la Samsung) pentru ca nu le vei mai putea masca dar totusi gândește-te cum se va face cea alba in timp. Mergi pe gri:D.

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 4 Beta

Nu știu cum se comportă varianta albă în timp.La S3-ul cuiva plasticul începuse să se îngălbenească, deci nu e exclus să se întâmple și acum.Eu aș alege varianta neagra.

Sent from my GT-P7300 using Tapatalk 4 Beta

Eu am note 2 alb din toamna anului trecut și e în stare perfectă.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Telefonul il voi tine in husa, nu flip cover, husa normala. Imi place si albul, care scoate in evidenta acel ecran "maree", dar nici acel gri nu e urat deloc. La cel alb este problema cu murdarirea sa, adica cu murdarirea husei. Am S3 alb si am avut o husa alba care s-a facut praf, adica galbena, iar acum una doar cu marginea alba, care la fel...Pentru telefonul gri se potriveste acea husa oficiala Samsung care este neagra?

Apropo, cei ce si-l-au cumparat, nu regreta ca apare/aparut varianta LTE-Advance cu cel mai tare procesor???

Eu sigur nu regret pentru ca l-am bagat la sarat in marea din Grecia. Acum nu stiu ce sa-mi cumpar. S4 aici in Grecia e la pret nesimtit, 800 de euro :(

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Mai bine iti cumperi altceva, s4 deja l-ai probat, ar merge o schimbare?!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Optimus G2 sau Butterfly S daca poti sa faci rost de el ;).Pana atunci ia o pauza de la telefoanele smart, cu ocazia asta ai sa vezi cat de mult iti lipseste cand nu il mai ai.Eu am facut asta inainte sa imi iau Nexus, am stat 1 luna si jumatate cu SE K800i.

Edited by Mihnea

Mi-as fi luat un Oppo Find 5, insa diferenta de bani e prea mica sa nu-mi iau un S4 de la cel mai ieftin magazin online.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

La voi functioneaza "screen shot cu palma" ?ma refer la gestul de a "sterge" ecranul.sau nu au mai implementat acest gest?

L.E. am vazut ca este implementat gestul dar la mine nu functioneaza

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Edited by razvanrudy

Dap. E activat da nu vrea sa faca screen shot.Am incercat si am dezactivat toate celelalte functii , sa nu cumva sa se bata cap in cap cu altceva , dar tot nu vrea.

Singura varianta e din taste

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2