Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Imi cer scuze, dar nu am inteles nimic din postul de mai sus.

Poti sa rescrii ideea ceva mai clar?

Haideti sa incercam sa folosim si semne de punctuatie, dar sa incercam si o constructie cat mai fluida a propozitiilor.

Edited by mesersmith
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Am facut afirmatiile de mai sus avand ambele telefoane in fata, lipite unul de altul. Asa le-am testat. Nu am pretentia sa ma credeti, eu stiu ce vad cu ochii mei si pt. mine e suficient. Sau cine sti

Imi cer scuze, dar nu am inteles nimic din postul de mai sus. Poti sa rescrii ideea ceva mai clar? Haideti sa incercam sa folosim si semne de punctuatie, dar sa incercam si o constructie cat mai fl

Recunosc ca uneori sant cam confuz in exprimare, motiv pentru care imi cer scuze. Ideea era ca sant multumit de schimbarea SGN-ului cu HTC One X.

• 2 weeks later...

Cand ai timp, poate faci un tutorial detaliat, astfel incat sa avem si asa ceva pe forum, nu doar 500 de pareri despre preturi, derapaje in decor, etc...

Ca mai era pe aici un coleg de pe alt forum care se dadea mare ca o sa umple forumul cu tutoriale...

Edited by mesersmith
  • 1 month later...

http://forum.xda-dev...d.php?t=1424997

Mura-n gura ... iti gasesti timp 2 minute sa citesti, 5 minute sa faci flash.

Si pentru ICS :

http://forum.xda-dev...&postcount=1840

No offense....

Daca este dispus cineva sa faca un tutorial in limba romana este binevenit.Nu toata lumea stapaneste limba engleza....cateodata stalcita si neinteleasa pe XDA....

E mai usor sa scriem depre preturi si mai stiu eu ce chestii, despre care si bunica-mea stie sa scrie...

Si ce rost are sa facem un tutorial, ca sunt pe xda.

Ce rost are sa facem orice in viata, ca sigur tot ce am face noi, deja e facut pe undeva.

• 6 months later...

Salutare , acum ceva timp mi-am luat un galaxy note n7000. M-am gandit sa-i pun android 4.1.2 dat de samsung in teste , iar acum nu stiu de unde sa iau 4.0.4 official nu dalea de pe xda ca au bugguri ff mari( am pus acum si rulez cu unul si e buguit rau ) si va rog daca stiti de unde sa iau si ce regiune ar fi cea mai buna. Si va rog sa-mi spuneti daca Sammobile.com au ei versiuni de android officiale( am inteles ca ei ar fi cei de la samsung care se ocupa cu parte de soft, deci zic ca ar trebui sa fie officiale.) Multesc

• 2 months later...

Daca este in stare foarte buna....merita.Ca si info acest model de Note se va opri la JB ca si soft original.Restul depinde de XDA.

Cred ca @mesersmith poate sa se pronunte mai bine...a avut acest model si inca il are in familie.