Clicky

Jump to content
mihai..

Am o mica problema cu functia Dolby

Recommended Posts

Buna as vrea sa va spun ca de azi detin acest telefon si e unul superb dar am o mica problema.Am activat si dezactivat functia dolby si acum nu o mai pot activa ce sa fac.Va rog ajutati-ma va rog

Pai intri la Setari si la Dolby Mobile. de acolo o activezi. Daca nu poti pur si simplu asa eu zic sa dai play unei melodii, iar in timp ce ea ruleaza in backround intri la Settings la Dolby Mobile. Sau din Notification Bar tot in timp ce ruleaza melodia.

am incercat si nu merge nush ce are e telefon nou luat ieri de la orange nu are cum sa fie stricat.Am incercat si asa cum ai zis tu si nu a mers.Ce sa mai fac? Sa dau factory reset? Si daca as face asta ce s-ar intampla.Scz nu prea le am cu astea

Cu un factory reset pierzi contactele si aplicatiile instalate de tine.

Ce zici sa fac sa fac un factory reseat ar putea rezolva mica problema ? Si inca nu am instalat nimic pe el

Ce zici sa fac sa fac un factory reseat ar putea rezolva mica problema ? Si inca nu am instalat nimic pe el

eu nu te-am jignit, spre surprinderea ta chiar am.. :))

daca as fi un frustrat, as veni cu vreo replica ironica da' jignitoare. nu-mi pun mintea

stiu si eu ca in straintate este mai scump, chill out..

Andrei, colegul Mihai a fost avertizat, deocamdata verbal si prieteneste.

Sper sa ma fi facut inteles in mesajul privat pe care l-a primit.

Te rog sa nu raspunzi la astfel de manifestari.

nu o s-o fac :)) . ar denota ca-s prost crescut, fara nici o referire..

Nu am cum sa imi controlez absolut nici un limbaj. Cand vad asemenea specimene , mai bine s-ar lasa ei de posturile aiurite care nu au absolut nici un sens. Nu imi place cand vad toate posturile facute aiurea , de niste copii care se plang de un telefon pe care inca il viseaza si ei habar nu au cum si cu ce se mananca tot telefonul.

Mihai , dezactiveaza functia " Economisire energie " ai acolo " Efectele dolby vor fi dezactivate " . si o sa o sa poti sa le folosesti din nou.

Edited by Mircerson

Guest Deio

Persisti, nu imi place. Noi aici tinem unii la altii si ne ajutam, nu aruncam cu pietre unii in altii.

Cine nu stie, intreaba. Il ajutam cum putem, daca devine rau si se poarta urat, incercam sa il temperam.

Crezi ca poti sa fii la un nivel cu ceilalti? Demonstreaza-mi.

:) Uitate mai sus. O sa vezi un mare motiv de ce si limbajul. Hai sa lipim sigla Samsung pe spate , sigla Sony pe partea din fata , ii punem un pret de 1500 de lei si ups uite cum devine telefonul adorat de toti. Nu am ce sa demonstrez. Mi-a placut sa ajut pe oricine are o problema cu telefonul , dar cand vezi specimenele in actiune ( fanboys ).

Mircerson, tu chiar nu pricepi ce ți-au spus colegii moderatori?

Pe mine nu mă interesează motivul tău.

Consideri că cineva este sub nivelul tău?

Foarte bine. Dă tu dovadă că ești educat și ignoră-l, că nu te-a obligat nimeni să-i răspunzi.

Deci, nu contează motivul pentru care cineva jignește sau face atac la persoană, contează doar că o face.

Potolește-te, altminteri ne părăsești.

Åži încă ceva, infatuarea și lipsa celor șapte ani de acasă nu fac casă bună cu noi. Din modul în care scrii, eu sunt convins că nu ai niciun motiv să fii atât de infatuat, dimpotriva as spune, ai nevoie sa pui mana pe carte si nicidecum sa faci pe altcineva prost sau mai stiu eu cum.

Scris de pe cel mai tare patefon din lume, Note2